Рассказ о моей семье на английском языке. Меня зовут Арина.Мне 10 лет.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello. My name is Arina, I'm 10 years old. I'll tell you a bit about my family. My mother's name (имя), she loves to cook, sew and paint. My dad name (имя), he likes to fix whatever is broken. I love my family! Если есть еще кто то например метра или брат скажи