Расставь предложение в диалоге в нужном порядке?Fine,thanks.Goodbye!Hello!What's your name?Bye!I'm lra.How ar e you?Hello!Fine,thanks.And you?My name is Gena.Whats you name?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет. Вот тебе и диалог) Hello Hello How are you? Fine, thanks.And you? Fine thanks What's your name? My name is Gena. What's your name? I am Ira Goodbye! Bye!