Растауце прапушчаныя знакi прыпынку. Пракаменцiруйце пунктацыйнае афармленне гэтых сказау. 1) Адна з першых была " Людзi на балоце " прызнаючыся яна мне ведьмi падабалася не хацелася каб эмацыянальна людзей заценьвала балота як...

Растауце прапушчаныя знакi прыпынку. Пракаменцiруйце пунктацыйнае афармленне гэтых сказау. 1) Адна з першых была " Людзi на балоце " прызнаючыся яна мне ведьмi падабалася не хацелася каб эмацыянальна людзей заценьвала балота якое у маёй бiяграфii вельмi ж далося у знакi. 2) I раптам лёгка уздымау супакоiyшы сябе фiласофскую пiгулкаю што калi будзе добрая кнiга то да назвы адразу прывыкнецца.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Адна з першых была " Людзi на балоце ", прызнаючыся, (дзеепрыметник) яна мне вельмi падабалася. Не хацелася, каб эмацыянальна людзей заценьвала балота,  якое у маёй бiяграфii вельмi ж далося у знакi. (складаны сказ з розными видами сувязи) 2) I, раптам,(уводнае слова) лёгка уздымау, супакоiyшы сябе, (дзеепрыметны зварот) фiласофскую пiгулкаю, (складаназалежны сказ) што калi будзе добрая кнiга, то да назвы адразу прывыкнецца.