Раставить знаки припенания. Адчыниу Сымонка дзверы и адразу крок спыниу такой чыстае кватэры ён не бачыу и не сниу.Мартын не управиуся адказаць з боку леса пачулася глухое туканне ног па мяккай зямле.Андрэй зирнуу на неба чорна...

Раставить знаки припенания. Адчыниу Сымонка дзверы и адразу крок спыниу такой чыстае кватэры ён не бачыу и не сниу.Мартын не управиуся адказаць з боку леса пачулася глухое туканне ног па мяккай зямле.Андрэй зирнуу на неба чорнае хмара висела амаль над им.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адчыниу Сымонка дзверы и адразу крок спыниу, такой чыстае кватэры ён не бачыу и не сниу.Мартын не управиуся адказаць, з боку леса пачулася глухое туканне ног па мяккай зямле.Андрэй зирнуу на неба, чорнае хмара висела амаль над им.
Гость
Адчыніў Сымонка дзверы і адразу крок спыніў, такой чыстае кватэры ён не бачыў і не сніў. Мартын не ўправіўся адказаць, з боку леса пачулася глухое туканне ног па мяккай зямле. Андрэй зірнуў на неба: чорнае хмара вісела амаль над ім.