Разобрать по падежам и по фонетике көбелек, қараша, сымбатты,үйшік,әдемі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А.с көбелек қараша сымбатты уйшик адеми І.с кобелектің карашаның сымбаттыныңт уйшіктің әдемінің Б.с кобелекке карашага сымбаттыга уйшикке адемиге Т.с кобелекти карашаны сымбатты уйшикти адемини Ж.с кобелекте карашада сымбаттыда уйшикте адемиде Ш.с кобелектен карашадан сымбаттыдан уйшиктен адемиден К.с кобелекпен карашамен сымбаттымен уйшикпен адемимен