Реальне та фантастичне у творі «Джури козака Швайки». ССССССССССССССССССРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРОООООООООООООЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧНННННННННННННННННННННООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!БУДЬЛАСКА!!!!!!!!!!!!!!!!...
Реальне та фантастичне у творі «Джури козака Швайки». ССССССССССССССССССРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРОООООООООООООЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧНННННННННННННННННННННООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!БУДЬЛАСКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДАЮ 24 бала!!!!!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Вовкулакі - фантатика.
2 Коли Санько вступи в щось мяке то були бжоли - реальність
Я вам навела приклади думаю ви зрузумієти і будети продувжувати у тому ж дусі.