Ребят, помогите, срочно нужно что-то в роде мини-эссэ на тему "Салауатты омир салты

Ребят, помогите, срочно нужно что-то в роде мини-эссэ на тему "Салауатты омир салтыдегенымиз не?"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Салауатты өмір салты Әр адамның өмірде ұстанатын өз қағидалары,өз таңдау жолдары болады.Өмірдің әр бір сәтіне қуанып,көтеріңкі көңіл-күймен,сау-саламат,бақытты өмір сүру үшін әр адам салауатты өмір салтын ұстанғаны жөн.Салауатты өмір салты дегеніміз не?Салауатты өмір салты дегеніміз ең алдымен-өмірге позитивті жақпен қарай білу.Спортпен айналысып,зиянды әдеттерден есірткі,алкогольді ішімдіктерді,темекіні қолданудан аулақ болып,өзің үшін жақсы жолды таңдау деген сөз,Салауатты өмір сүру жолдары тіпті де қарапайым.Ол  үшін жеміс-жидектер,дәрумендерді жеп,өз денсаулығыңа мән беріп,өзіңді-өзің күтуің керек.                                       Мен де салауатты өмір салтын қолдаймын.Қолымнан келгенше зиянды әдеттерден бас тартамын,кешке дене жаттығуларын жасаймын.Қолымнан келгенше,көңілді жүруге тырысамын.                       Салауатты өмір-өмірдегі басты ұстаным!!