Ребята,помогите,нужно ответить на вопросы: 1. Have you ever bought a birthday present for a friend? 2. What'

Ребята,помогите,нужно ответить на вопросы: 1. Have you ever bought a birthday present for a friend? 2. What's the best way to choose what to buy? 3. What if they don't like it?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось переклад 1. Ти коли-небудь купив подарунок на день народження для друга? 2. Який найкращий спосіб вибрати, що купити? 3. Що робити, якщо їм не подобається це?