Ребята,помогите ответить на 3 вопроса: 1) what should I consider when buying an MP3 player, and why? 2) Should I get

Ребята,помогите ответить на 3 вопроса: 1) what should I consider when buying an MP3 player, and why? 2) Should I getan expensive one, or the cheapest I can find? 3) how can I keep my new MP3 player from breaking?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) quality (качество) 2)  to consult with consultant (посоветоваться с консультантом) 3) in the case (в чехле)