Ребят, помогите пожалуйста. (73.2-73.4)

Гость
1 the cinema 2 the ground..............at the sky 3 ---- 4 The 5 the same 6 ----- 7 the the ----- 8 the 1 a star 2 a small 3 The Moon 4 the same 5 a very hot     the hottest 6 a good breakfast 7 a foreign    ....the language 8 the wrong 9 The next train