Ребята можете мне помочь пожалуйста по английскому языку номер 17

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
begin, began, begun draw, drew, drawn be, was/were, been become, became, become drink, drank, drunk see, saw, seen burn, burned/burnt, burned/burnt eat, ate, eaten read, read, read choose, chose, chosen spend, spent, spent meet, met, met have, had, had swim, swam, swum wake, woke, woken