Ребята помогите очень надо! Надо с русского перевести на английский В нашей квартире три комнаты, прихожая, ванная и кухня. Перед кинотеатром было несколько деревьев. У вас есть какие-нибудь книги на английском языке?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
We have three rooms in our flat, living room, bathroom and kitchen. There were few tries in front of the movie theater Do you have any English books?
Гость
We have three rooms in our flat, living room, bathroom and kitchen. There were fen thries in front of the movie the ater. Do you have any English Books?