Ребята прошу помогите! З якою метою було організовано Дитячій хрестовий похід? Які були наслідки цього походу? Пожалуйста помогите а то кр напишу на 2 и всё мне капец(

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дитячий хрестовий похід обгрунтовували тим, що діти безневинні і поки що нічим не завинили перед Богом. Саме тому деякі особи вважали, що їм вдасться досягти своєї мети.
Гость
томущо діти були не зацікавлені ні в грошах і земельних ділянках,цей похід завершився жахливою вбивством всіх учасників цього походу))