Ребята рожалуйста помогите умоляю мне очень нужно составте словосочетания а потом предложения со словами:Тамак(к с хвостиком) тамактанбау,шекпеген,бiлмеген только сначало словлсочетания а потом преложения

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)дәмді тамак 2)көп тамактанбау 3)шылым шекпеген 4)ештеңе білмеген Менің анам дәмді тамак пісіреді. Толық адамдарға көп тамактанбау қажет. Мен шылым шекпейтін адаммын. Ештең білмеген адам ақылсыз адам.