Ребят,помогите,прочитать нужно как бы с русской транскрипций,пример вот так:Зе вос найн нигер и тд. вот текст: there was a young lady of niger who smiled when she rode

Ребят,помогите,прочитать нужно как бы с русской транскрипций,пример вот так:Зе вос найн нигер и тд. вот текст: there was a young lady of niger who smiled when she rode on a tiger they returned from the ride whith the lady unside and a smile on the face of the tiger
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зэ вос э янг лэди оф нигер ху смайлед вэн ши род он тайгер зей ретурнед фром зэ райд виз зэ лэди ансайд энд э смайл он зэ фэйс оф зэ тайгер