Ребяят,помогите,прошу! Нигде не могу найти. Нужно написать "Твір - мініатюру на тему "Як розкривається в українській позі тема любові до рідної землі, великої й малої батьківщини. (Навести приклади поезії та цитати)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Напиши про українських письменників Тарас Григорович Шевченко"Заповіт" ідеально підійде... Леся Українка (про псевдонім розкажи) Цитата з"Заповіт" Як умру,то поховайте мене на могилі, Серед степу широкого на вкраїні милій...