Речення. на украинський мови з словамы зийшов розигриты розим'яты розигнатысь на украинський мови: помогите пожалуйста очень надо!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій тато зайшов до кімнати. Щоб суп розігріти на плиті,потрібно вімкнути її. Щоб розім'яти пластелін,потрібно багато сили. У моєї бабусі болить спина,вона не може навіть розігнутися.