Речення з словами геоботаника, видеограма, гороутворення, космонавт-дослидник,джаз-оркестр,вищезазначений,веб-дизайн

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. В інституті ви будете вивчати геоботаніку. 2. На уроці ми подивимося відеограму про життя та творчість Т.Г. Шевченка та дізнаємося чогось нового і згадаємо те, що знали. 3. Гороутворенням називається процес формування гірських споруд під впливом інтенсивних сил землі, що ведуть до вирівнювання поверхні Землі. 4. Космонавт-дослідник Ю.Гагарін вперше побував у космосі, а потім розказав усім, чим був вражений. 5. Жанр джазу-оркестру з'явився у 50х роках ХХ століття 6. Вищезазначений пункт у підручнику вам необхідно записати у зошит, щоб ви не забули ці правила. 7. Веб-дизайн сайту про тварин дуже приваблює: красиві картинки, гарний інтерфейс, швидкий доступ до будь-якої статті та багато іншого.