Решите 13 задание..........

Гость
6.sinˇ2 (x) +5. sin(pí/2 - x) -2=0 6.(1-cosˇ2 (x)) +5.cos x -2=0 6.cosˇ2 x - 5.cos x -4=0 cos x =t 6.tˇ2 -5.t -4 =0, t1=4/3, t2=-1/2 a)cos x = 4/3 nevozmožno, cos x ne možet bit bolše čem 1 b)cos x =-1/2    x=2pí/3+2k.pí i tože x = 4pí/3+2k.pí