Решите пожалуйста задачу!!! Сімя вирушила на відпочинок на автомобілі. До зупинки їхали 5 год зі швидкістю 72 км/год. Після зупинки подолали відстань у 2 рази меншу, витративши на неї 3 год. З якою швидкістю рухався автомобіль ...

Решите пожалуйста задачу!!! Сімя вирушила на відпочинок на автомобілі. До зупинки їхали 5 год зі швидкістю 72 км/год. Після зупинки подолали відстань у 2 рази меншу, витративши на неї 3 год. З якою швидкістю рухався автомобіль після зупинки?Буду щиро вдячна за Вашу відповідь!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
72*5=360км проехали до зупинки 360/2=180км проехали после зупинки 180/3=60км/ч