Решите пожалуйста, заранее спасибо( дам много балов) Вставьте глагол to be в Present Simple Fred____thirteen now. меньше меньше ____ you English? меньше Her name______Ann меньше меньше _____David, a good friend? больше б...

Решите пожалуйста, заранее спасибо( дам много балов) Вставьте глагол to be в Present Simple Fred____thirteen now. <<____ you English? < Her name______Ann <<_____David, a good friend?>><>. _____these men doctors? <><>. There___a nice lake in the forest. Let'go! There____no more questions,___there?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Fred is thirteen now. <><>. Are these men doctors? <><>. There is a nice lake in the forest. Let'go! There are no more questions,aren't there?