Реве та стогне Дніпр широкий,сервдитий вітер завива,додолу верби гне високі,горами хвилю підійма.і блідий місяць на ту поруіз хмари де-де виглядав,неначе човен в синім морі,то виринав, то потопав.    Тарас Шевченко2. Випиши з в...

Реве та стогне Дніпр широкий, сервдитий вітер завива, додолу верби гне високі, горами хвилю підійма. і блідий місяць на ту пору із хмари де-де виглядав, неначе човен в синім морі, то виринав, то потопав.     Тарас Шевченко 2. Випиши з вірша сполучення імунників з прикетниками скорочено познач рід
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дніпр шірокій ч.р. сердитий вітер ч.р.верби високі жін.р. блідий місяць ч.р. синім морі ч.р.