Рід число відмінок слова січневий сумну бідолашну художникового ясне морську срібний дивовижні клиновому м'який

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Січневий- чоловічий рід,однина, знахідний відміннок Сумну -жіночий рід,однина,знахідний відміннок Бідолашну-жіночий рід,однина, знахідний відміннок, Художникового - чоловічий рід ,однина,знахіжний відміннок Ясне-середній рід,однина.знахідний відміннок Морську-середній рід,однина,знахідний відміннок Срібний-чоловічий рід,однина,знахідний відміннок Дивовижні-жіночий рід,множина , знахідний відміннок Клиновому- чоловічий рід,однина,давальний відміннок М'який ,чоловічий рід,однина,знахідний відміннок.