Рідна мова 3 клас вправа 61Додай пропущені закінчення іменників.Довкола зеленими теплими хвил.... шуміли пол... Уже звелися на зріст вусаті ячмен...  і жит...  мало не під рук..... дітей вибуяли трав...

Рідна мова 3 клас вправа 61 Додай пропущені закінчення іменників. Довкола зеленими теплими хвил.... шуміли пол... Уже звелися на зріст вусаті ячмен...  і жит...  мало не під рук..... дітей вибуяли трав...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
хвилями поля ячмені жито рукою трави
Гость
Довкола зеленими теплими хвилями шуміли поля. Уже звелися на зріст вусаті ячмені  і жита мало не під руки дітей вибуяли трави.