Рішіть задачу будлазка : Маринка прочитала 315 сторінок за 9 днів.Скільки сторінок вона прочитає за 12 канікулярних днів,якщо щодня читатиме на 8 с...

Рішіть задачу будлазка : Маринка прочитала 315 сторінок за 9 днів.Скільки сторінок вона прочитає за 12 канікулярних днів,якщо щодня читатиме на 8 с...Рішіть задачу будлазка : Маринка прочитала 315 сторінок за 9 днів.Скільки сторінок вона прочитає за 12 канікулярних днів,якщо щодня читатиме на 8 сторінок більше?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
315:9=35 страниц за один день 35+8=43 страницы будет читать 43*12=516 страниц Ответ: 516 страниц за 12 дней