Робітник викунує замовлення за 5 год. Яку частину замовлення виконує робітник за 1 год? за 3 год? за 5 год?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
за 1 годину 1 замовлення.                      -                      5 за 3 години 1 замовлення                      -                      3 за 5 годин 1 замовлення                     -                      1