Ромчик записав на дошці всі числа що мають такі властивості перша цифра кожного числа дорівнює 1. кожна наступна цифра не менше принаймні від однієї з попередніх цифр числа. сума цифер чила дорівнює 5. скільки цифер записав ром...

Ромчик записав на дошці всі числа що мають такі властивості перша цифра кожного числа дорівнює 1. кожна наступна цифра не менше принаймні від однієї з попередніх цифр числа. сума цифер чила дорівнює 5. скільки цифер записав ромчик? А-4, Б-5, В-6, Г-7, Д-8.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
14, 113, 11111, 122, 1112. ответ Б-5