Роскажіть якою ви уявляєте державу Украйнського слова Яке місце моглоб стати йй столицею Чому

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Україна як національна держава сама себе не чує,сама себе незнає, а за такого стану ніхто  за кордоном не буде надихатися любовю України. Столицею України  на мою думку мігби стати Львів тому що це дуже красиве місто в Україні та там завжди раді туристам.