Розбери за будовою слова. Квітка, квітують, квіточка, квітник, розквіт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ппппппппппппппрррррррррррррррррррроооооооооооооошшшшшшшшшшшшууууууууууууууууууууууу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Розбери за будовою слова. Квітка, квітують, квіточка, квітник, розквіт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ппппппппппппппрррррррррррррррррррроооооооооооооошшшшшшшшшшшшууууууууууууууууууууууу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
квіт корінь, а закінчення, к суфікс. квіт корінь, ують закінчення. квіт корінь, а закінчення, очк суфікс. квіт корін, 0 закінчення, н суфікс, ик суфікс.