Розглянь кожну задачу.Розв'яжи її та запиши розв'язання або по діях,або виразом .Склади та розв'яжи дві обернені зпдачі. Задача 1.У зоопарку добова норма м'яса для одного тигра становить 9кг.Скільки м'яса потрібно трьом тиграм...

Розглянь кожну задачу.Розв'яжи її та запиши розв'язання або по діях,або виразом .Склади та розв'яжи дві обернені зпдачі. Задача 1.У зоопарку добова норма м'яса для одного тигра становить 9кг.Скільки м'яса потрібно трьом тиграм на тиждень? Задача 2.У зоопарку молода куріпка за добу має з'їсти 35г пшениці,а доросла-40г.Скільки пшениці потрібно обом куріпкам на тиждень?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
надеюсь почерк разборчив