Розібрати слова за будовою!!!! ніч, дубок,річка, зелень, книжка,краплина,селище,думка, родина, людина,теплиця,веселка,грибки,садочок,дубовий, морський,казочка,стежинка,сосновий, пташеня,братик, зубчик,рученька, хмаринка, садовий,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На клавіатурі неможливо розібрати слово за будовою, але я спробую це зробити: Ніч- нульове закінчення, основа ніч, корінь ніч, суфіксів і префіксів немає. Дубок- закінчення ок, основа дуб, корінь дуб, суфіксів і префіксів немає. А далі спробуй сам(а), це легко: щоб визначити закінчення та корінь треба дібрати спільнокореневі слова, основа це все слово без закінчення, префікс стоїть до кореня, а суфікс після кореня, тому роби за таким принципом)) Думаю, що допомогла)))