Розкажи про одну з культурних рослин твого краю за планом. ПЛАН 1. Назва рослини...
Розкажи про одну з культурних рослин твого краю за планом. ПЛАН 1. Назва рослини. 2. Будова рослини. 3. Умови, необхідні для вирощування. 4. Для чого вирощують цю рослину?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кукурудза , маис, Коренева система, листя, плід,квітки, стебло. Необхідно тепло, вода , світло.Залежить і від праці людини Для корму тваринам, для людей, у медицині