Розповідь на тему:Моя кімната використовуючи іменники:кімната, двері, вікно, стеля, стіни, коридор, шафа, стіл, стілець, тумбочка, ліжко, підлога.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
моя кімната дуже велика. ліжко голубе, підлога паркетна, тумбочка маленька, стіл великий й красивий, стілець маленький, шафа велика. коридор середній стіни стеля й вікно біле