Розповідь не тему"Дружна сімья" про звірів і птахів. Подані слова: Квочка, півень, курчата, клювати просо, бігати, кошеня, тревога, обороняти,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На одному подвір*ї жила дуже дружна сім*я.  Квочка, куртачата і півень. Курчата бігали, веселились та клювали просо. І самі не помітили, як далеко відбігли від домівки. Так вони натрапили на злого кота, який хотів їх впіймати і з*їсти. Але квочка, яка не побачивши поряд курчат, відчувши тривогу, вчасно прибігла і почала обороняти своїх діточок. Потім на допомогу прийшов півень. І кіт остаточно злякавшись втік. А вся родина повернулась неушкоджена додому.