Розповідь про добрі справи які ти робиш для близьких людей 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже люблю робити людям добро, тому що, і їм приємно, і тобі. Кожен повинен робити добрі справи і допомагати друзям, близьким та навіть незнайомим людям. Я якомога частіше намагаюсь робити добрі справи.. Наприклад вчора я допомагала пробиратися вдома дорослим, також я допомагаю їм мити посуд, годувати та доглядати собаку(или кошку) .. Я розумію, що це лише маленька допомога, але краще зробити хоч малу добру справу, чим нічого не зробити . Сочиняла сама, надеюсь пригодиться)))