Розповідь про поширеність карбонових кислот у природі. Пару речень.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Карбонові кислоти дуже часто зустрічається в природі. Вони міститься у фруктах і рослинах. Вони присутні в хвої, поті, сечі і соку кропиви. Багато комахи використовують кислоту, таким чином, спілкуючись один з одним. Мурашки виділяють її (метанову або мурашину кислоту) в момент небезпеки, сповіщаючи своїх родичів про напад хижаків. Користь в мурашиної кислоти знаходять і інші тварини. Так, наприклад, з її допомогою ведмеді позбавляються від паразитів. Вони лягати на мурашник, а ті захищаючись, впорскують мурашину кислоту і самі того не відаючи, є для ведмедя рятівниками.