Розрахуйте масу глюкози і води, необхідні для приготування 500 г 5%-го розчину
Розрахуйте масу глюкози і води, необхідні для приготування 500 г 5%-го розчину
Ответ(ы) на вопрос:
Масса раствора 500гр, глюкозы 5%, воды 95%
m(C₆H₁₂O₆)=500*0.05=25гр
n(H₂O)=475гр
Не нашли ответ?
Похожие вопросы