РОЗРАХУЙТЕ ,СКІЛЬКИ СПИРТУ ДОБУЛИ ПРИ БРОДІННІ ГЛЮКОЗИ,ЯКЩО В ПРОЦЕСІ БРОДІННЯ ВИДІЛИЛОСЬ 15Л ВУГЛЕКИСЛОГО ГАЗУ.ПОМОГИТЕ !

РОЗРАХУЙТЕ ,СКІЛЬКИ СПИРТУ ДОБУЛИ ПРИ БРОДІННІ ГЛЮКОЗИ,ЯКЩО В ПРОЦЕСІ БРОДІННЯ ВИДІЛИЛОСЬ 15Л ВУГЛЕКИСЛОГО ГАЗУ. ПОМОГИТЕ !