Розробіть та обгрунтуйте маршрут, що проходить через об'єкти Північної Америки, занесені до Списку природноїспадщини ЮНЕСКО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Північна Америка. Зміна природи материка людиною.Об’єкти, занесені до Списку природної і культурної спадщини Національний парк «Карлсбатські печери»Його головною визначною пам'яткою є ланцюг з 81 печер великих розмірів, з різних мінеральних утворень. Деякі печери ще тільки формуються і являють собою так звану «підземну лабораторію», де геологічні процеси можуть вивчатися в природних умовах.Штат Нью - МексикаНаціональний парк «Гавайські вулкани»На території парку знаходяться два найбільш активних вулкана в світі - Мауна-Лоа (висота 4,170 м) і Кілауеа. Парк є місцем проживання рідкісних видів птахів, тут ростуть унікальні ліси гігантських папоротей.Гавайські островиНаціональний парк ЧакоМістить основні матеріальні пам'ятки культури Чако, розквіт якої припадав на період з 1020 по 1110 р.р. До таких пам'ятників відноситься дуже складна система міського житла, оточеного селами і пов'язаного мережею доріг.Пн – зх  штату Нью - МексикаНаціональний парк ЙосемітПредставлений різноманітними гранітними формами, утвореними замерзлою водою. На території парку, яка вкрита долинами, водоспадами, озерами, моренами, на висоті від 600 до 4000 м флора і фауна представлені великою різноманітністю видів.Штат КліфорніяСтатуя СвободиСтворена у Парижі французьким скульптором Бартольді, за допомогою від Густава Ейфеля в частині металообробки, цей символічний пам'ятник свободі був подарований Америці Францією в столітній ювілей Незалежності. Статуя Свободи була споруджена в 1886 році на вході в гавань Нью-Йорка і вітала мільйони іммігрантів у Сполучених Штатах Америки.Нью- ЙоркНаціональний парк ОлімпікОсобливістю парку є широке розмаїття пейзажів і екосистем, багатство морського життя за його узбережжю, гігантські хвойні ліси в долинах, де бродять величезні стада вапіті, скелясті гірські вершини і шістдесят активних льодовиків.ВашингтонМамонтова печераЗнаходиться найбільша мережа природних печер і підземних проходів у світі, яскраво ілюструють процес формування вапнякуШтат КентуккіНаціональний парк Гранд- КаньйонРозділяється річкою Колорадо, Гранд-Каньйон вважається найбільш захоплюючим ущелиною в світі, глибиною близько 1500 метрів. За його горизонтальним зрізом можна відновити геологічну історію за 2 мільярди років.р.КолорадоНаціональний парк ЙеллоустонСтворено в 1872 році, Йеллоустон відомий як численними гейзерами (більш ніж 3000) і гарячими джерелами, так і фауною - ведмедями грізлі, вовками, бізонами і вапіті.Штат ВайомінгПарки Скелястих гірНаціональні парки: Банф, Джаспер, Йохо, Кутеней; провінціальні парки: Маунт Робсон, Маунт Эссинібойн, Хамбер.( гори з льодовиками, водоспадами, печерами)  Штат Альберта і штат Британська КолумбіяНаціональний історичний парк Л'Анс-о-Медоуз Знахідки, які підтверджують присутність європейців в Північній Америці до відкриття її Колумбом. Тут знайшли залишки будинків з торфу, хоч корінне населення не користувалося  у будівництві цим матеріалом.Ще у 10 ст норвежці побували на материку і назвали його « виноградною країною»       Північ о. Нюфаундленд