Розставити правильно крапки у тексті. Поспішають зустріти весну квіти горять по?
Розставити правильно крапки у тексті.
Поспішають зустріти весну квіти горять по??лизу струмка ліхтарики мати-й-мачухи скромно виблискують квіти гусячої цибульки ліловими озерцями розлився ряст розглядає своїх сусідів різноколірна медунка дзвенить від комах галявина пурхають барвисті метелики.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поспішають зустріти весну квіти. Горять поблизу струмка ліхтарики мати-й-мачухи. Скромно виблискують квіти гусячої цибульки. Ліловими озерцями розлився ряст. Розглядає своїх сусідів різноколірна медунка. Дзвенить від комах галявина. Пурхають барвисті метелики.