Розставте розділові знаки будь ласка, дуже потрібно. Лірика як один із трьох основних родів художньої літератури поряд із епосом і драмою за жанрами поділяється на поему пісню вірш баладу оду послання епіграму тощо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лірика як один із трьох основних родів художньої літератури, поряд із епосом і драмою, за жанрами поділяється на поему, пісню, вірш, баладу, оду, послання, епіграму тощо.