Розвязати нерівність sqrt(x^2+8x+20)*sqrt(y^2-10y+34) меньше =6 Також поясніть будь ласка.

Розвязати нерівність sqrt(x^2+8x+20)*sqrt(y^2-10y+34)<=6 Також поясніть будь ласка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex] \sqrt{x^2+8x+20} \cdot \sqrt{y^2-10y+34} \leq 6[/latex] Підкореневі вирази представимо у вигляді  [latex] \sqrt{(x+4)^2+4} \cdot \sqrt{(y+5)^2+9} \leq 6[/latex] Бачимо, що ліва та права частина нерівності невід'ємні. Очевидно, що при [latex]x=-4[/latex] і [latex]y=-5[/latex] - розв'язки рівняння.