Розв'язати задачу. Поле засіяли за три дні.Першого дня засіяли 2 площі,другого - 96га,а                                                                        5 а третього-решту-3  площі.Яка площа поля?                         ...

Розв'язати задачу. Поле засіяли за три дні.Першого дня засіяли 2 площі,другого - 96га,а                                                                        5 а третього-решту-3  площі.Яка площа поля?                                    13
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
площа поля х першого дня 2/5х другого дня 96 третього дня 3/13х складемо рівняння х-2/5х-3/13х=96 24/65х=96 х=96:24/65 х=260 га площа поля =======================================