Розв'язажіть будь ласка задачу.У процесі спалювання фосфору в достатній кількості кисню одержали 0.8 моль фосфор(5)оксиду.Обчисліть: а) кількість речовини фосфору і кисню,які прореагували;б) об'єм кисню,що вступив в реакцію;в)м...

Розв'язажіть будь ласка задачу.У процесі спалювання фосфору в достатній кількості кисню одержали 0.8 моль фосфор(5)оксиду.Обчисліть: а) кількість речовини фосфору і кисню,які прореагували;б) об'єм кисню,що вступив в реакцію;в)масу фосфору,який згорів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я не понимаю украинский,ссори