Розвяжи задачу. Зміни запитання так, щоб задача розвязувалася двома діями. Давні римляни будували тришарові дороги: перший шар-камяні плити,другий-дрібні камені,третій-гладеньки плити. Я ка товщина кожного шару,якщо загальна то...

Розвяжи задачу. Зміни запитання так, щоб задача розвязувалася двома діями. Давні римляни будували тришарові дороги: перший шар-камяні плити,другий-дрібні камені,третій-гладеньки плити. Я ка товщина кожного шару,якщо загальна товщина покриття дороги становила 1 м,товщина камяних плит і дрібних каменів була 80 см,дрібних каменів і гладеньких плит -80см.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в начальной-108 учеников в 5-9 - 72 ученика а в старшей-36 учеников