Розвяжи задачу.Склади та розвяжи хоча б одну обернену задачу.За 6 годин роботи 4 майстри поклали 960 тротуарних плиток.Скільки тротуарних плиток клав кожен майстер щогодини,якщо всі майстри працювали з однаковою продуктивністью?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)960 : 4 = 240 1)240 : 6 = 40. 40 тротуарной плитки вложив кожен майстер щогодини