Розв"яжіть рівняння [latex] x^{2} - 7 x^ -30 меньше 0 [/latex][latex]4 x^{2} +16 x^ \geq 0 [/latex][latex] x^{2} меньше 25[/latex][latex] x^{2} -6 x^+9 \leq 0[/latex][latex]( x^+3)( x^-4)( x^-7) \leq 0[/latex]
Розв"яжіть рівняння
[latex] x^{2} - 7 x^ -30 <0
[/latex]
[latex]4 x^{2} +16 x^ \geq 0 [/latex]
[latex] x^{2} <25[/latex]
[latex] x^{2} -6 x^+9 \leq 0[/latex]
[latex]( x^+3)( x^-4)( x^-7) \leq 0[/latex]