Розв’яжіть юридичну задачу. Охарактеризуйте даний злочин. Визначте обтяжуючі і пом’якшуючіобставини, форму вини. Чи понесуть кримінальну відповідальність дані особи? Чому? Визначтескладові злочину.Петро (13,5р) та Іван (16р), п...

Розв’яжіть юридичну задачу. Охарактеризуйте даний злочин. Визначте обтяжуючі і пом’якшуючі обставини, форму вини. Чи понесуть кримінальну відповідальність дані особи? Чому? Визначте складові злочину. Петро (13,5р) та Іван (16р), перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння спочатку ображали Сергія, потім звалили з ніг і почали бити. Сергій, падаючи, вдарився об бардюр головою. В лікарні через 2 дні він помер.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
форма вини: необережність( злочинна недбалість, не передбачала, повинна була передбачити) вид злочину: особливо тяжкий. Особи, що досягли 16-го віку можуть нести кримінальну відповідальність. Обставини, що обтяжують покарання: 1)вчинення злочину особою, що перебуває у стані алкогольного сп'яніння. Обставини, що пом'якшують відпов-ть: 1) вчинення злочин неповнолітнім. вони будуть нести крим відповідальність, можуть заарештувати на 10 рокіь(16-літнього).