Розвяжіть задачу будь-ласка (бажано зі скороченим записом):У двух контейнерах було порівну яблук. Коли з першого контейнера взяли 13 кг яблук, а з другого - 31 кг, то в другому контейнері залишилось в 3 рази менше яблук, ніж у ...

Розвяжіть задачу будь-ласка (бажано зі скороченим записом): У двух контейнерах було порівну яблук. Коли з першого контейнера взяли 13 кг яблук, а з другого - 31 кг, то в другому контейнері залишилось в 3 рази менше яблук, ніж у першому. Скільки яблук було в кожному контейнері спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Було: І - х кг ІІ - х кг Взяли: І - 13кг ІІ - 31кг Залишилось: І -?кг ІІ - ?кг,у 3 рази менше х-13=(х-31)*3 х-13=3х-93 3х-х=93-13 2х=80 х=80:2 х=40(кг) - яблук було в кожному контейнері спочатку.