Розвяжіть задачу і то цьоїж задачі складіть обернену.Гончар може виготовити 12 глечиків за 3 години,а його учень--за 6 годин.Скільки глечеків можуть виготовити майстар і учень за 2 години працюючи разо?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)12/3=4(гл.)-виготовляє за одну годину гончар 2)12/6=2(гл.)-виготовляє за одну годину учень 3)4*2=8(гл.)-виготовляє за дві години гончав  4)2*2=4(гл.)-виготовляє за дві години учень 5)8+4=12(гл.)-виготовляють за дві години горчар та майстер разом Відповідь: 12 глечиків можуть виготовити муйстер та учень за дві години працюючи разом. Обернена задача: За дві години горчар та учень разом виготовляють 12 глечиків. За Скільки годин виготовляють 12 глечиків гончар та учень, якщо за дві години учень виготовляє 4 глечиків, а майстер-8? 1)4/2=2(гл.)-вигитовляє учень за одну годину 2)8/2=4(гл.)-виготовляє гончар за одну годину 3)12/2=6(год.)-виготовляє учень 12 глечиків 4)12/4=3(год.)-виготовляє гончар 12 глечиків Відповідь:  учень виготовляє 12 глечиків за 6 годин, а гончар-за 3 години. пи.си.можливо, щось не правильно,але я намагалась вирішити вітро.